Boże Narodzenie 2014

W uroczystość Bożego Narodzenia jesteśmy zaproszeni do oddawania chwały Bogu, a wprowadza nas w to działanie fragment liturgii Eucharystii: „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli. Chwalimy Cię, błogosławimy Cię, wielbimy Cię, dzięki Ci składamy, bo wielka jest chwała Twoja”.

Radosnych i błogosławionych świąt dla Księży-gości, pracowników i wolontariuszy parafii, parafian i gości przychodzących na modlitwę, rodzinom, młodzieży, dzieciom, osobom samotnym, chorym, dobrodziejom i ofiarodawcom, poszczególnym osobom i instytucjom, które nadesłały i przekazały świąteczne życzenia, ale także osobom mieszkającym i pracującym na terenie naszej parafii

Dziękujemy Bogu za rok 2014, w którym świętością świeci postać ukochanego papieża Jana Pawła II. Papież Franciszek ogłosił obecny rok Rokiem Życia Konsekrowanego. Modląc się o nowe powołania do życia radami ewangelicznymi i dziękując za dotychczasowe, starajmy się także realizować w nadchodzącym czasie zaproszenie duszpasterskie „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”, tak bardzo aktualne w naszym kościele p. w. Nawrócenia św. Pawła. I zanieśmy to przesłanie do naszych bliźnich z radosnym sercem i śpiewem kolęd w Nowy Rok, 2015.

Ks. Proboszcz Jan Karaś z duszpasterzami