Życie Duchowe – Zagrożenia duchowe – Różne

Zagrożenia duchowe: Różne
20narkotyki
Świadectwo byłego narkomana. Bardzo mocne świadectwo Bodka, który opowiada historię swojego życia oraz podaje przykłady jak potoczyły się losy jego znajomych, którzy zażywali narkotyki.

Świadectwo Bodka

Moc przekleństwa i sposoby ochrony

17

autor: ks. Marian Piątkowski

Przekleństwo to świadome i celowe złorzeczenie – przywołanie zła, żeby zniszczyło danego człowieka i sprowadziło na niego nieszczęście. Złorzeczenie wypowiadane jest najczęściej pod wpływem emocji, mówiący nie ma wtedy na myśli klątwy, choć padają ciężkie słowa: „A niech cię szlag trafi!”, „Idź sobie w cholerę!”, „A żebyś zdechł!”. Ale wszelkie świadome życzenie komuś zła jest już przekleństwem. Nie musi nawet być wypowiedziane – ważna jest intencja. Ks. Marian Piątkowski wyjaśnia dlaczego przekleństwa mają wpływ na nasze życie oraz jak się przed nimi bronić.

Moc przekleństwa

ks. Marian Piątkowski

Egzorcysta, kapłan o niezwykłym charyzmacie, który wprowadził do archidiecezji poznańskiej Odnowę w Duchu Świętym. W ostatnich latach ks. Piątkowski koordynował posługę duszpasterską wszystkich polskich egzorcystów. Zmarł 3 stycznia 2012 r. w Poznaniu.

Źródło: http://www.zywawiara.pl/aktualnosci/art-193.html

15Przesądy, zabobony, uroki jakie są tego konsekwencje?

Program TVR z cyklu „Z wiarą„. Prowadząca Paulina Filipiak rozmawia z gościem programu, ks. Przemysławem Kawęckim -jest to salezjanin, który w sposób dowcipny i szczegółowy udziela odpowiedzi, które każdy zrozumie.


Źródło : http://www.tvr24.pl/program-Z_wiara-88.html

Współczesne ukryte oblicze zła

7
Krzysztof Sadowski

Autor mówi o subtelnym kuszeniu: horoskop, joga, gazety typu”Nieznany Świat”,kurs szybkiego czytania, talizmany, reinkarnacja, wróżki, radiesteci, homeopatia, bioenergoterapia, reiki, mantra…

 

Współczesne ukryte oblicze zła

Muzyka techno 3

Świadectwo Leszka Dokowicza

Świadectwo życia Josepha Marie Verlinde.1

Daję świadectwo swojego życia. Przez wiele lat zagłębiał się w nauki religii wschodu. W Hiszpanii poznał Mahariszi Mahesz Jogi i został jego uczniem. Został członkiem Biura Generalnego Międzynarodowej Organizacji Medytacji Transcendentalnej. W latach 1971-1974 przebywał w Himalajach, gdzie odwiedzał aśramy, do których normalnie Europejczycy nie maja wstępu. W 1974 opuścił swego mistrza i udał się do Europy gdzie wgłębiał się w teozofię, antropozofię, oraz praktykował radiestezję spirytyzm i magnetyzm, poznawał różokrzyżowców. Przez ten okres swojego życia poznał prawie wszystkie filozofie i religie wschodu. Jest specjalistą od nowych prądów religijnych. W pierwszej części Ojciec Verlinde daje świadectwo swojego życia, a w drugiej części odpowiada na zadawane pytania na temat religii i filozofii wschodu oraz mówi o zagrożeniach z tym związanych.

Inne konferencje na :http://www.zywawiara.pl/swiadectwa/art-28.html

Konferencja

o.Joseph Marie Verlinde o buddyzmie hinduizmie