Pielgrzymka młodzieży

PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

2013.04.27 plakat

RELACJA Z PIELGRZYMKI

2013_czestochowaW dniu 27.04.2013 r. w sobotę wyruszyła spod parafii Nawrócenia Świętego Pawła w Lublinie  pielgrzymka na Jasną Górę, do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Leśniowie oraz na Mszę Św., spotkanie i czuwanie modlitewne młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej prowadzone przez charyzmatyczną wspólnotę Mamre. Wspólnie pielgrzymowała młodzieży w wieku gimnazjalnym, licealnym oraz studenci i dorośli. W trakcie drogi naszą wspólnotę umacniała modlitwa, konferencja oraz śpiew zespołu muzycznego. Szczególnie interesującym punktem pielgrzymki było zwiedzanie zakamarków klasztoru na Jasnej Górze wraz z Siostrą Zakonną, która była naszą przewodniczką.
Wyjątkowym doświadczeniem w archikatedrze częstochowskiej było przeżycie modlitwy o napełnienie Duchem Świętym, gdzie każdy z pielgrzymów doświadczył spotkania z Bogiem żywym, który kocha, przenika namacalnie serce i wie czego Jego dzieciom najbardziej potrzeba.
Szczęśliwi, ubogaceni pięknem naszych narodowych Sanktuariów i napełnieni łaską Ducha Świętego wróciliśmy do Lublina w niedzielę rano 28 kwietnia.

Kazanie z archikatedry: zobacz więcej…

G A L E R I A